Nasze serwisy internetowe: Ideo | Edito CMS | e-Learning | Pozycjonowanie | e-Commerce | Hosting zarzadzany |  Facebook |

 | Skuteczne rozwiązania IT

Strona główna › O nas ›

Oferty pracy

Programista C# (ASP.NET)

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wymagania:

  • znajomość  języka C# i platformy .NET
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • podstawowa znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript
  • praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technologii
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach dających możliwość kreatywnego realizowania zadań
  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami
  • dofinansowane uczestnictwo w różnorodnych zajęciach sportowych (firmowa liga piłki nożnej, siatkówka, w firmie stół do ping-ponga, konsola do gier)
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania (np. Windows 8, Visual Studio 2012)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • świeże owoce przez cały tydzień.

Programista aplikacji internetowych

Wymagania:
  • dobra znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: PHP, C++, Java, C#
  • dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • znajomość technik programowania obiektowego
  • praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technik
  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Oferujemy:
  • pracę z nami, a nie dla nas
  • możliwość realizacji i sprawdzenia siebie w tym co lubisz – programowaniu
  • dobre warunki na ciągły rozwój swoich umiejętności
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole.

CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres:   W temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska, na jakie kandydat aplikuje oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Ideo Sp. z o.o.
ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
tel./fax: +48 17 860 21 86

www.ideo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

do góry powrót
Logito Sp. z o. o. |
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: 22 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: 17 860 21 86, fax.: 17 86 111 71