Nasze serwisy internetowe: Ideo | Edito CMS | e-Learning | Pozycjonowanie | e-Commerce | Hosting zarzadzany |  Facebook | 

 | Skuteczne rozwiązania IT

 

Strona główna ›

Baza wiedzy

Zasoby firmy pod pełną kontrolą

Wiele spraw związanych rezerwacją zasobów firmowych można przenieść do wewnętrznej sieci firmy. Pomaga to w ustaleniu osób odpowiedzialnych - opiekunów, wymianie informacji oraz skróceniu czasu potrzebnego na sprawy związane z obsługa administracyjną.

więcej

Proste rozliczanie delegacji

Dynamika współczesnego biznesu wymaga od pracowników bycia mobilnym. Dyspozycyjności i wyjazdów służbowych wymagają spotkania z klientami, wizyty handlowe, przeprowadzanie i uczestnictwo w szkoleniach czy obecność na konferencjach.

więcej

Jak usprawnić obsługę urlopów?

Każdy potrzebuje odrobiny odpoczynku, relaksu i oderwania się od codziennej rzeczywistości. Niestety urlopy często dezorganizują pracę firmy i powodują dodatkowe zamieszanie. Jak rozwiązać ten problem?

więcej

E-learning w biznesie

Szkolenia e-learningowe to nie tylko oszczędność czasu, ale również rodzaj bazy wiedzy firmowej. Platformy szkoleniowe z bogactwem materiałów multimedialnych mogą być też narzędziem budowania wizerunku firmy i lojalności klientów i partnerów biznesowych.

więcej

Helpdesk - pierwsza linia pomocy

Problemy, awarie, wadliwe produkty, nieporozumienia – to elementy, które zawsze mogą pojawić w biznesie, bez względu na to jak bardzo będzie się ich wystrzegać.

więcej

Dlaczego firmowa Baza Wiedzy jest ważna?

Wysoka specjalizacja firm obecnych na rynku, wymaga szybkiego wykorzystania i udostępniania informacji. Ten, kto potrafi robić to sprawnie i bez problemów, łatwiej buduje także swoją przewagę nad konkurencją.

więcej

Jak komunikować się z Klientem?

Dzisiejszy świat zdominowany jest przez nowoczesne technologie i rozwiązania. Użyteczne aplikacje, komunikatory, programy służące rozrywce i zabawie stają się codziennością dla większości ludzi. Są także podstawowym wsparciem dla funkcjonowania firm.

więcej

Jak wykorzystać OCR w obiegu faktur?

Wśród obowiązków księgowej bardzo ważne miejsce zajmuje zbieranie wszystkich faktur związanych z prowadzeniem działalności. W skróceniu tego procesu z powodzeniem pomogą rozwiązania oparte o technologię OCR.

więcej
1   2  <<  
do góry powrót
Logito Sp. z o. o. |
Warszawa, ul. Cybernetyki 19 B, tel.: 22 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: 17 860 21 86, fax.: 17 86 111 71
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: