Nasze serwisy internetowe: Ideo | Edito CMS | e-Learning | Pozycjonowanie | e-Commerce | Hosting zarzadzany |  Facebook | 

 | Skuteczne rozwiązania IT

 

Doświadczenie

LOGITO Sp. z o.o. wywodzi się z firmy Ideo, posiadającej ponad 17-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych aplikacji dla firm i instytucji publicznych. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne narzędzia wspierające wszystkie aspekty działalności Twojej firmy. Do tej pory z naszej oferty skorzystało ponad 500 klientów.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, wdrożeniu, integracji oraz utrzymywaniu systemów m.in. w branży finansowej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, chemicznej, tworzyw sztucznych, budowlanej i innych. Nasze rozwiazania bardzo często integrujemy z systemami, z kórych już korzystają Klienci. Dotychczas były to: SAP, IFS, ORACLE, TecDoc, Vendo, Wapro, LotusNotes, SharePiont, Perdix, Hermes, Subject gt, czy Promis.

Dysponujemy kompetencjami również w obszarze rozwiązań dla administracji publicznej. Dla urzedów proponujemy system  System Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją, kótry jest w pełni zintegrowany z platformą ePUAP oraz podpisem elektronicznym.

Zespół naszych pracowników jest autorem Platformy LOGITO, która została zaprojektowana w oparciu o technologię ASP.NET firmy Microsoft. Wraz z pozostałymi rozwiązaniami i produktami tej firmy możemy zaoferować pełen wachlarz rozwiązań informatycznych. Ponadto dysponujemy kompetencjami w obszarze technologii open–source.

 

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w dziedzinie technologii informatycznych. W jego skład wchodzą m.in. kierownicy projektów, specjaliści ds. wdrożeń, programiści, analitycy oraz testerzy. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu nasi specjaliści nieustannie pracują nad rozwojem oferowanych produktów i rozwiązań.

Nasza oferta obejmuje produkty, rozwiązania oraz usługi z obszaru technologii internetowych, których głównym celem jest wsparcie dla procesów biznesowych poprzez:

  • Zwiększenie efektywności zarządzania przepływem informacji oraz obiegu dokumentów
  • Poprawę obsługi zamówień
  • Podnoszenie jakości obsługi klienta
  • Umożliwienie zarządzania wiedzą w organizacji
  • Usprawnienie komunikacji wewnętrznej w firmie

Nieodłącznym elementem wdrażania rozwiązań internetowych jest także ich integracja z zewnętrznymi systemami. Ponadto naszą ofertę uzupełniają usługi utrzymania systemów na serwerach w bezpiecznym centrum hostingowym.

 

Elastyczne rozwiązania

Priorytet naszego funkcjonowania stanowi współpraca z naszymi klientami i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb oraz szybko zmieniających się wymogów rynku internetowego. Klientom oprócz konkretnego rozwiązania oferujemy również ciągły rozwój zaprojektowanego narzędzia biznesowego. Na bieżąco analizujemy potrzeby naszych klientów. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania do indywidualnych wymagań klientów. Wprowadzamy funkcjonalności zapewniające pełną elastyczność w doborze poszczególnych rozwiązań. Naszym celem jest bowiem przede wszystkim ułatwienie funkcjonowania Twojej firmy.

 

Jak działamy?

 

Realizację naszych projektów przeprowadzamy w kilku etapach. W pierwszym dokonywana jest szczegółowa analiza wymagań klienta. Przedstawiamy wówczas naszą propozycję wstępnych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom klienta. Na tej podstawie zostaje przedstawiona finalna propozycja rozwiązania. W następnym etapie opracowujemy szczegółową dokumentację projektu. Dalszymi krokami jest przystąpienie do etapu produkcyjnego oraz wdrożeniowego.

Podczas zarządzania projektem szczególną uwagę zwracamy na terminowość prac oraz na sprawną komunikację z klientem. Całość prac nad każdym projektem jest ewidencjonowana w naszym autorskim systemie do zarządzania projektami.

 

Rekomendacja Microsoft

 

Chcąc jak najlepiej realizować potrzeby naszych Klientów rozwijamy na bieżąco dział zajmujący się tworzeniem oprogramowania. Jesteśmy w stanie pochwalić się kompetencjami, które pozwalają nam przygotować nawet najbardziej rozbudowane projekty. 

Firma Ideo otrzymała tytuł Microsoft Gold Certified Partner w kompetencji ISV/Software Solutions - najwyższy tytuł jaki Microsoft przyznaje swoim Partnerom biznesowym. To wyraz uznania  dla naszych  kompetencji, doświadczenia oraz poziomu usług oferowanych klientom. Uzyskanie Microsoft Gold Certified Partner gwarantuje Ideo m.in. dostęp do zasobów i technologii Microsoft oraz umożliwia wsparcie techniczne, marketingowe oraz biznesowe. To wyróżnienie pozwoli nam na dalszy rozwój naszych produktów: systemów intranetowych, ekstranetowych, narzędzi do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów, a także aplikacji dedykowanych.

Program Microsoft Gold Certified Partner skierowany jest do firm, które rozwijają swoje aplikacje w oparciu o technologię Microsoft. Przyznanie certyfikatu stanowi gwarancję najwyższego poziomu usług oferowanych przez te firmy oraz kompetencji ich pracowników w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

do góry powrót
Logito Sp. z o. o. |
Warszawa, ul. Cybernetyki 19 B, tel.: 22 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: 17 860 21 86, fax.: 17 86 111 71
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: