BRANŻA BUDOWLANA

Automatyzacja procesów w branży budowlanej 

Szukasz sposobu na szybsze procesy i wygodną komunikację w firmie budowlanej? Zastanawiasz się, jak obniżyć koszty operacyjne, zminimalizować błędy i zredukować liczbę dokumentacji zagubionej pomiędzy budowami? Odpowiedź na oba te pytania brzmi: LOGITO low-code.
Sprawdź, dlaczego Twoja konkurencja już podjęła decyzję o digitalizacji i automatyzacji procesów w swojej firmie.

TEST

Cyfryzacja w branży budowlanej  

 

Pozwolenia, faktury, kosztorysy i projekty – to codzienność każdej firmy budowlanej. Specyfika branży stawia wiele wyzwań. Praca w terenie i rozproszenie zespołu, a jednocześnie konieczność uporządkowanych procesów związanych z przekazywaniem dokumentacji budowlanej.  

W takich warunkach nie jest trudno o zniszczone lub zagubione dokumenty, których brak spowalnia dalsze działania. Właśnie dlatego sprawna komunikacja i wygodny dostęp do danych z każdego miejsca to podstawa – ważna tak samo odpowiedni przekrój zbrojenia w fundamentach.  

Solidnym fundamentem firmy budowlanej jest dzisiaj cyfryzacja i automatyzacja. Z LOGITO low-code usprawnisz procesy, ułatwisz przekazywanie dokumentacji i uwolnisz czas swojego zespołu, który będzie mógł skupić się na bardziej wymagających obowiązkach.  

 

 

LOGITO LOW-CODE 

Co zyskasz dzięki automatyzacji procesów w branży budowlanej?   

Wygodny dostęp do dokumentacji podczas pracy w terenie  

Większa terminowość i łatwy nadzór przebiegu prac na budowach  

Usprawniona praca sekretariatów   

Szybkie przekazywanie dokumentacji pomiędzy rozproszonym zespołem  

Ułatwione ustalanie budżetu i kontrola kosztów  

Mniej zagubionych i zniszczonych dokumentów  

 

[klikalny bloczek przenoszący do CASE STUDY]  

 

Elektroniczny obieg dokumentacji budowlanej – wygoda na każdym szczeblu   

 

Od szybszego prowadzania faktur przez asystentkę, przez wygodne nadzorowanie przebieg prac kierownika budowy, aż po efektywne ustalanie budżetu przez zarząd. Platforma LOGITO low-code do elektronicznego obiegu dokumentów ułatwi pracę w każdym obszarze firmy budowlanej, bez względu na stanowisko.  

LOGITO to odpowiedź na pytanie, jak zwiększyć efektywność i ułatwić współpracę kilku oddziałów w modelu pracy terenowej. Chociaż to czasochłonne i niewygodne, w firmach z innych branż można sięgnąć po segregator i wertować dokumentację ręcznie. W przypadku branży budowlanej to często niemożliwe. Z LOGITO dostęp do każdej umowy z inwestorem, kosztorysu ofertowego i protokołu odbiory robót jest łatwy – w każdej chwili i z każdego miejsca.  

 

[Zobacz LOGITO od środka – CTA do „Umów demo”]  

 

Wybrane procesy, które przyspieszysz w branży budowlanej dzięki LOGITO low-code

[klikalne ikonki z procesami]  

[FAQ – opcjonalnie]  

Zobacz LOGITO od środka

Poznaj konkretne funkcjonalności platformy i sprawdź, jak to rozwiązanie zwiększy efektywność Twojego biznesu

LOGITO RWD i dashboardy.webp [77.35 KB]

Rozwiązania

Rozwiązania