LOGITO LOW-CODE

Cyfrowy krok do przodu dla Twojej firmy 

Ty decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu, a my dostarczamy Ci rozwiązanie, które elastycznie dopasuje się do każdej zmiany.

Poznaj Grupę Ideo

Dlaczego technologia low-code to przyszłość?  


W biznesie pewna jest tylko zmiana.

Kolejne procesy, modyfikacje obecnych, zmieniająca się liczba pracowników i struktura organizacji – to codzienność, która nie ułatwia zarządzania firmą. Dlatego najmocniejsi gracze na rynku wybierają narzędzia, które umożliwiają elastyczne podejście do zmian i dają się łatwo skalować. 

Właśnie taka jest platforma LOGITO low-code, która pozwala automatyzować procesy bez kodowania i zaawansowanej wiedzy programistycznej. O Ci to daje? Niższe koszty oraz krótszy czas tworzenia i modyfikowania procesów.

Jeśli w Twoją firmę wspiera dział IT lub citizen developer, technologia low-code to podstawowy warunek wyboru narzędzia do optymalizacji procesów. Nie masz specjalistów po swojej stronie? Gwarantujemy Ci nasze wsparcie, a oszczędności czasu i pieniędzy pozostają takie same.  
Diagram obiegu dokumentów i workflow LOGITO.webp [62.65 KB]

  

 

MOŻLIWOŚCI

Platforma LOGITO low-code to:  

Dowolna liczba uruchomionych procesów 

Graficzna wizualizacja procesu (diagramy)   

Łatwa integracja z innymi systemami  

Obsługa wielu spółek w jednym miejscu   

Pełna responsywność rozwiązania   

Zobacz LOGITO od środka

Poznaj konkretne funkcjonalności platformy i sprawdź,

jak to rozwiązanie zwiększy efektywność Twojego biznesu.  

 

 

Jak zamodelować proces biznesowy w LOGITO?  

 

PROJEKTOWANIE

Schemat procesu zaczyna się od przełożenia koncepcji na diagram. Zrobisz to za pomocą wbudowanego rozwiązania do modelowania procesów opartego na metodyce BPMN. Intuicyjny kreator „drag and drop” oraz graficzne wizualizacje procesów pozwolą Ci łatwo zaplanować przebieg każdego procesu. Od razu po zaprojektowaniu możesz przetestować konkretny obieg.   
 
Jak to wygląda w praktyce? Ustalasz sekwencję powiązanych zdarzeń oraz warunków, które uruchamiają kolejne kroki procesu. Inaczej: określasz do kogo i w jakiej sytuacji trafi sprawa w celu akceptacji. Korzystasz z oprogramowanych przez nas elementów i konfigurujesz elementy ze strony interfejsu. Projektowanie procesu może być całkowicie po naszej stronie na etapie wdrożenia.   

 

URUCHOMIENIE 
 
Tuż po zamodelowaniu proces możesz go przetestować w środowisku biznesowym firmy. Co w przypadku wprowadzenia zmian w istniejącym procesie? Jest jeszcze łatwiejsze niż jego uruchomienie.   

Jeśli po jakimś czasie okaże się, że konieczna jest np. zmiana w obrębie formularza lub kolejność w sekwencji, wygodnie wprowadzasz zmiany na odpowiednim diagramie. Dzięki mechanizmowi wersjonowania w każdej chwili możesz wrócić do poprzednich wersji zamodelowanego procesu.   

SKALOWANIE  

 Gdy rozwija się Twój biznes, LOGITO zmienia się razem z nim. Możesz automatyzować wszystkie procesy biznesowe, w dowolnej liczbie, w każdym obszarze firmy, również w kilku oddziałach. Jeśli Twój biznes zacznie się rozwijać i zmieniać, szybko zobaczysz potężne możliwości, jakie daje rozwiązanie low-code. To rozwiązanie, które zostało stworzone po to, by dodatkowo napędzać szybko skalujący się biznes.  

 

Jakie obszary w swojej firmie usprawnisz z LOGITO?  

Czym jest LOGITO?

system LOGITO
Platforma IT, która wprowadzi Twoją firmę w erę cyfryzacji i optymalnych procesów biznesowych.
Projektuj, planuj i wdrażaj cyfrowe procesy. Wybieraj spośród dziesiątek dostępnych modułów funkcjonalnych lub zamów moduł dedykowany. Optymalizuj i zarządzaj jak nigdy dotąd.

 

 

Dlaczego warto wdrożyć KSeF razem z obiegiem faktur?

Tekst

Pobierz bezpłatny poradnik