Hosting

Zapewniamy środowisko dla Twojej aplikacji. Dbamy o optymalizację jego działania dobierając najlepsze rozwiązania oraz narzędzia. 

 

Kluczowe wartości naszego hostingu

 

Wybierając rozwiązanie hostingowe dla Klienta, kierujemy się 5 kluczowymi aspektami:

 • Parametryzacją serwerów
 • Wysokim bezpieczeństwem
 • Dostępnością
 • Elastycznością
 • Skalowalnością

 

Nasze usługi kierujemy do klientów, którzy oczekują indywidualnego podejścia. Dla każdego Klienta serwer przygotowywany jest zgodnie z wymaganiami aplikacji, która będzie na nim uruchomiona.

Podstawą do zapewnienia pełnej satysfakcji jest szczegółowa konsultacja i rozpoznanie potrzeb klienta. Zapewniamy najwyższy poziom jakości świadczonych usług, stały ich rozwój oraz oferujemy najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania w zakresie hostingu zarządzanego oraz Chmury.

 

 

Hosting na miarę Twoich potrzeb

 

Dlatego sam wybierasz najdogodniejszą formę hostingu dla LOGITO.

Niejednokrotnie, wychodzimy poza schematy działania i proaktywnie proponujemy rozwiązania, które pokonają obecne ograniczenia technologiczne. Wspólnie z Klientem dyskutujemy jakie będzie. Priorytetem jest osiągnięcie założonego celu biznesowego. Podczas konsultacji z naszymi ekspertami dbamy o to, by potrzeby organizacji były spójne z założeniami naszych Klientów, możliwościami technologicznymi oraz dostępnością zasobów.

W zakresie hostingu oferujemy Ci 3 możliwości do wyboru:

 • U Ciebie (Self-hosting)
  Jeśli posiadasz własną infrastrukturę IT.
 • W naszym Data Center
  Jeśli potrzebujesz przygotowaną już infrastrukturę IT oraz wsparcie w zakresie jej konfiguracji.
 • Chmura
  Wybierasz środowisko informatyczne i hosting
  aplikacji łącznie z nieograniczoną skalowalnością
  zasobów IT.

 

 

Gdy instalujesz LOGITO DMS u siebie…

 

Inwestycja we własną infrastrukturę IT, grupę dedykowanych Administratorów oraz wykorzystywanie self-hostingu, to coraz częściej praktykowane zjawisko w firmach, które chcą osiągnąć samowystarczalność. Jeśli należysz do tego grona Klientów, dajemy Ci możliwość bycia niezależnym i samodzielnej instalacji oraz konfiguracji LOGITO na:

 • Serwerze własnym na terenie firmy (on-premise)
 1. Otrzymujesz od nas dokument PDF: Minimalne Wymagania Sprzętowe / Sprzętowe.
 2. Samodzielnie przygotujesz środowisko do działania LOGITO, łącznie z oprogramowaniem serwerowym (Nginx lub MS IIS), systemem operacyjnym czy magazynem danych.
 3. Instalujesz LOGITO.

 

 

Gdy instalujesz LOGITO DMS w naszym Data Center…

 

Jeśli zdecydujesz się na hosting w naszych Data Center, proponujemy następujące rozwiązanie IT:

 • Virtual Private Server (VPS), czyli wirtualny serwer prywatny na maszynie dedykowanej.
 1. Przygotujemy infrastrukturę IT pod instalację systemu według wytycznych znajdujących się w dokumencie Minimalnych Wymagań Systemu.
 2. W zależności od preferowanego przez Ciebie systemu operacyjnego (Windows czy Linux), wyposażymy serwer w potrzebne oprogramowanie.
 3. Zainstalujemy system LOGITO na serwerze oraz zadbamy o pozostałe istotne elementy wspierające bezpieczeństwo platformy.
 4. Przeprowadzimy optymalizację konfiguracji serwera tak, aby system działał bez zarzutu, ale zakładał również jego skalowalność w przyszłości – np. w przypadku
  dalszego rozwoju LOGITO.

 

 

Monitorujemy środowisko działania aplikacji

 

Dysponując w naszej ofercie usługami hostingu zarządzanego, możemy zaproponować klientom kompleksową obsługę - utrzymanie na serwerach oraz opieką powdrożeniową. Wraz z usługą hostingu oferujemy ciągły monitoring działania serwera oraz systemu na nim uruchomionego. Nasi specjaliści dbają o utrzymanie wysokiej wydajności serwera, na którym zainstalowana jest aplikacja.

Ponadto w ramach usługi zapewniamy opiekę administracyjną związaną m.in. z bieżącym tworzeniem kopii zapasowych. Stosujemy zabezpieczenia, które chronią naszych klientów przed utratą lub uszkodzeniem danych oraz nieuprawnionym dostępem.

Gwarantujemy zgodność z RODO oraz szyfrowanie danych różnymi typami certyfikatów SSL dla domen wystawionych przez centrum autoryzacyjne. W ten sposób dane firmy zostają zabezpieczone przez wszelkimi naruszeniami. Zapewniamy ciągłość trwania certyfikatu – według potrzeb.

W zależności od przewidywanego okresowego obciążenia oraz wzrostu liczby odwiedzin (np. w okresie trwania kampanii), usługa jest odpowiednio parametryzowana. Dzięki temu zwiększenie wydajności infrastruktury serwerowej następuje w tych okresach, w których jest na nią zapotrzebowanie, nie generując zbędnych kosztów dla klienta.

 

W ramach hostingu zarządzanego monitorujemy:

 • obciążenie serwera (m.in. liczbę użytkowników, odwiedzin, odsłon),
 • wielkość baz danych oraz ich przyrost,
 • ilość transferu,
 • powierzchnię dysku,
 • obciążenie procesora oraz innych podzespołów.

 

 

Nasze pakiety to za mało? Wybierz Chmurę

 

Jeśli potrzebujesz rozwiązania na miarę XXI wieku, zachęcamy do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań chmur publicznych. Charakteryzują się one maksymalną skalowalnością oraz elastycznością, a możliwości konfiguracji są praktycznie nieograniczone.

 

Chmura Azure Microsoft został doceniony przez organizację Gartner otrzymując drugą pozycję wśród platform chmurowych oferowanych na żądanie. Usługa Microsoft Azure działa w modelu PaaS od 2010 roku. Rozwiązanie wykorzystywane jest przez największe organizacje z wielu branż. Potwierdza to lista Fortune 500, gdzie 95% firm wybrało właśnie Azure.
Chmura AWS AWS (Amazon Web Services) jest częścią Amazon. AWS powstało w 2006 roku na potrzeby platformy e-commerce Amazon. Dysponowało znacznymi zapasami, dlatego firma podjęła decyzję o udostępnianiu zasobów innym podmiotom. Rozwiązanie to szybko stało się jedną z istotniejszych usług świadczonych przez firmę. Dziś jest liderem wśród dostawców chmur obliczeniowych w architekturze IaaS (według raportu Gartnera z bieżącego roku).
Google Cloud Google w bieżącym roku zyskało wyróżnienie
w raporcie Magic quadrant Gartner 2019. Przyznano je za rozbudowę serwera proxy dla interfejsu programowania aplikacji (API), który jest niezwykle ważnym elementem w rozwiązaniach typu Cloud.

 

 

Cyfrowa transformacja
Twojej firmy zaczyna się teraz

Chcesz otrzymać wycenę, zobaczyć LOGITO od środka lub porozmawiać
na temat technologii low-code?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji, zaproponujemy
bezpłatną konsultację, podczas której zaprezentujemy Ci demo naszej
platformy.

Lubimy przyspieszać każdy proces, dlatego odpowiemy na Twoją wiadomość
w ciągu najbliższego dnia roboczego.


Napisz do nas lub skorzystaj z formularza

    zapytanie@logito.pl


Logito w liczbach

+20 lat doswiadczenia_orange.png [7.50 KB]+20 lat doświadczenia

+100 wdrożeń_orange.png [6.73 KB]+100 wdrożeń

+37 k użytkowników_orange.png [6.12 KB]+37 000 użytkowników

+18 mln dokumentów_orange.png [2.76 KB]+18 mln dokumentów

+800 procesów_orange.png [7.90 KB]+800 procesów

Wypełnij formularz

*pole obowiązkowe