Technologia systemu

LOGITO DMS to elastyczność, wieloplatformowość i skalowalność. To Ty decydujesz o rozwoju swojego biznesu - my zapewniamy sprawdzoną technologię.

 

System LOGITO

 

Dla naszych klientów liczą się tylko takie rozwiązania IT, które gwarantują prostotę, szybkość jak, i komfort użytkowania. Gwarantujemy Ci możliwości rozbudowy, modyfikacji i wysokiej jakości oprogramowanie. Takie właśnie jest LOGITO.

W projektowaniu holistycznej architektury platformy wykorzystaliśmy najnowsze technologie, które sprawiają, że system jest intuicyjny.

 

 

LOGITO wykorzystuje rozwiązania od Microsoft

 

Chcąc jak najlepiej realizować potrzeby naszych Klientów rozwijamy na bieżąco dział zajmujący się tworzeniem oprogramowania. Jesteśmy w stanie pochwalić się kompetencjami, które pozwalają nam przygotować nawet najbardziej rozbudowane projekty.


Microsoft partner


Firma Ideo, właściciel oprogramowania LOGITO, otrzymała tytuł Microsoft Gold Certified Partner w kompetencji ISV/Software Solutions - najwyższe wyróżnienie przyznawane swoim partnerom biznesowym. To wyraz uznania dla naszych kompetencji, doświadczenia oraz poziomu usług świadczonych naszym klientom.

 

W tym celu polegamy na sprawdzonych już rozwiązaniach z rodziny Microsoft. Będąc ich wieloletnim partnerem, mamy wgląd w najnowsze dostępne narzędzia wspierające wydajność, jak i dalszą rozbudowę systemów.

Technologie systemu Logito DMS

 

Z perspektywy firmy, niezwykle istotny jest również aspekt jakości oprogramowania, skalowalności oraz optymalizacji. Dlatego korzystamy z technologii .NET.

Technologia systemu
Zapewnia szereg elementów wspierających tworzenie wysokiej jakości aplikacji. Wśród nich warto wspomnieć np. domyślne mechanizmy bezpieczeństwa czy możliwość optymalizacji przez buforowanie. Technologia .NET została zaprojektowana tak, by zapewniała wysoką skalowalność tworzonych aplikacji. Wyposażona jest w funkcje zwiększania wydajności w środowiskach klastrowych i wieloprocesorowych. Platforma Microsoft.NET jest kompatybilna z innymi technologiami, usługami, a także z językami skryptowymi, systemami i środowiskami. Umożliwia budowę rozwiązań, wykorzystujących bieżące zasoby informatyczne firmy, jednocześnie obniżając koszty planowanych wdrożeń.

 

 

Programujemy w najnowszej technologii .NET Core

 

W naszej codziennej pracy kierujemy się zwinnymi metodykami (Agile). Celem jest szybkie projektowanie i dostarczania wysokiej jakości oprogramowania Klientowi. Dlatego wybieramy narzędzia dopasowane do naszego stylu pracy, ale i do wizji rozwoju oprogramowania.

Dlatego platformę LOGITO budujemy i stale rozwijamy w technologii open-source .NET Core. Wywodzi się z rodziny platform .NET w najnowszej wersji, która rozwijana jest nieustanne przez Microsoft Corporation, .NET Foundation oraz liczną społeczność niezależnych deweloperów.

W skład Dot Net Core wchodzi jednocześnie lekki i wydajny framework ASP.NET Core. Działa na popularnych systemach operacyjnych Windows oraz Linux i daje oczekiwaną przez Klientów elastyczność w zakresie obsługi danych i możliwość rozbudowy oraz licznych integracji.

 

 

Dlaczego ASP.NET Core?

 

Dzięki niemu jesteśmy w stanie zbudować aplikacje webowe o nieograniczonym zasięgu. Łączy ze sobą wszystkie te aspekty, które z perspektywy Twojej firmy mają istotne znaczenie w rozwoju biznesu. Sprawnie wykorzystujemy ASP.NET Core, aby pozwolić Ci modelować kształt Twojej platformy, rozwijać ją oraz dokonywać integracji z wieloma systemami.

  • WIELOPLATFORMOWOŚĆ - LOGITO w ASP.NET Core - aplikację webową zainstalujesz w na takich systemach operacyjnych jak Windows lub Linux.
  • OBSŁUGA ON-PREMISE ORAZ CHMURY - Oprogramowanie w tej technologii uruchomimy zarówno w chmurze, jak i infrastrukturze LAN firmy - dobierając optymalną konfigurację
  • ELASTYCZNE INTEGRACJE - Jednolity sposób projektowana WebUI oraz web APIs umożliwi nam dokonywanie naprawdę wielu integracji.
  • DOWOLNOŚĆ W ZAKRESIE HOSTINGU - Obsługuje m.in. takie serwery jak NGINX dla systemów z rodziny Linux czy IIS (Internet Information Services) od Microsoft. Ponadto obsługuje takie usługi jak Apache czy Docker. LOGITO, a opcja self-hosting da Ci o wiele więcej wolności w zakresie Hostingu.
  • UNIWERSALNOŚĆ / KOMPATYBILNOŚĆ - Jeśli korzystasz z wielu baz danych, Logito również sobie poradzi. Obsługuje m.in. SQL Server (Standard oraz Express), MySQL Open-source oraz PostgreSQL. Platforma Microsoft.NET Core jest kompatybilna z innymi technologiami, usługami, a także z językami skryptowymi, systemami i środowiskami.
  • WYGODNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA - Dzięki .NET jest zintegrowane z Modern UI Framework i współpracuje z wieloma frameworkami m.in. wykorzystywanym przez nas Vue.js, AngularJs, ReactJs, React oraz Redux. Twoje LOGITO DMS będzie miało intuicyjny oraz wygodny w obsłudze interfejs zgodny ze obowiązującymi standardami UX.
  • WYDAJNOŚĆ - .NET Core framework wykorzystuje jednocześnie wzorzec projektowy CQRS (Command Query Responsibility Segregation) oraz WebAPI. Wykorzystaj pełny potencjał Twoich zasobów. dzięki optymalizacji. Uruchomisz kilka instancji LOGITO, a dzięki wersjonowaniu typu side-by-side uzyskasz jeszcze lepszej jakości oprogramowanie.
  • SKALOWALNOŚĆ - Technologia .NET Core została zaprojektowana tak, by zapewniała wysoką skalowalność tworzonych aplikacji. LOGITO uruchomisz zarówno w środowisku klastrowym np. Docker, Kubernetes czy w Chmurze: MS Azure, AWS Cloud Computing, czy Google Cloud.
  • WYSOKA JAKOŚĆ I MNIEJ KODU ŹRÓDŁOWEGO APLIKACJI - .NET Core posiada wiele udogodnień dla deweloperów projektujących aplikację. Przekłada się to przede wszystkim na jakość, ale i krótszy czas realizacji wdrożenia. Dlatego gotowe LOGITO trafi do Ciebie… szybciej niż się tego spodziewasz.

 

 

LOGITO wykorzystuje narzędzia Open-source

 

Realizowane przez nas projekty tworzymy także w oparciu o technologie Open Source. To ogólnodostępne rozwiązania, umożliwiające użytkownikom korzystanie z istniejących już oprogramowań, legalne ich kopiowanie, czy rozpowszechnianie, a nawet ich rozbudowywanie i ulepszanie. Open Source doskonale sprawdzają się w przypadku aplikacji niedrogich, ale dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Pracujemy z wykorzystaniem następujących narzędzi, technologii, baz danych oraz języków programowania:

Narzędzia open-source

MySQL jest systemem zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jego głównym atutem jest niebywała wydajność i szybkość działania. Dzięki temu świetnie sprawdza się jako serwer dla często odwiedzanych witryn internetowych.

 

 

LOGITO jest responsywne

 

Dzięki wykorzystaniu Responsive Web Design (RWD), czyli technologii responsywnego projektowania stron, LOGITO działa płynnie i dostosowuje się do każdego urządzenia.

Zapewnia płynną interakcję pomiędzy użytkownikami, a platformą. Osoby korzystające z systemu cenią sobie również szybkość oraz stabilność tej technologii. Dodatkowym aspektem wspierającym komfort końcowych użytkowników Systemu LOGITO jest brak konieczności instalacji na urządzeniu - tak, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych aplikacji natywnych.

Przewidywalność oraz podobieństwo w działaniu do innych systemów operacyjnych, umożliwia prostą nawigację LOGITO. Wybierając technologię RWD oraz PWA, masz pewność, że jej użytkownicy będą cieszyć się komfortem użytkowania, co znacznie wpłynie na optymalizację ich codziennej pracy.

Responsywność systemu

 

 

LOGITO jest zgodne z globalnymi standardami bezpieczeństwa

 

Bezpieczeństwo systemu


Skutecznie chronimy zasoby naszych Klientów. Dlatego LOGITO podąża za wytycznymi Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10).

Wiele zrealizowanych przez nas projektów poddawanych było wymagającym testom bezpieczeństwa i wydajności, które potwierdzały wysoką jakość naszych produktów. Dla Klientów, dla których bezpieczeństwo danych cyfrowych jest priorytetem, realizujemy projekty m.in. zgodne ze standardem Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10).

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij