BRANŻA FINANSOWA

Digitalizacja i automatyzacja procesów w branży finansowej 

Pracujesz w branży finansowej i chcesz usprawnić przetwarzanie faktur, raportów finansowych i wniosków? Zależy Ci na zoptymalizowaniu procesów w różnych obszarach? Zadbaj o porządek w dokumentacji z LOGITO low-code i pozwól swojemu zespołowi pracować efektywniej dzięki automatyzacji powtarzalnych procesów w firmie.

Cyfryzacja procesów w branży finansowej  

 

Jeśli pracujesz w branży finansowej, doskonale wiesz, że czas to pieniądz. Jak to się ma do codziennych zadań w Twojej firmie? Setki dokumentów przechodzące z biurka na biurko, opóźnienia w akceptacji faktur i powtarzalne czynności wykonywane ręcznie nie służą żadnej firmie. Szczególnie takiej, dla której podstawą jest uporządkowany tok myślenia i zgodność co do złotówki.  

Po wdrożeniu LOGITO powiedzenie o oszczędnościach finansowych i upływającym czasie zaczniesz traktować dosłownie. Automatyzacja kolejnych procesów pozwoli Ci czerpać wymierne korzyści ze zmian, które będą zachodzić w firmie. Skuteczniej wykorzystany czas, który do tej pory Twój zespół poświęcał na powtarzalne czynności, zacznie przynosić efekty.   

 

 

LOGITO LOW-CODE 

Co zyskasz dzięki automatyzacji procesów w branży finansowej?    

Wygodne odczytywanie faktur dzięki technologii OCR  

Integracje z systemami zewnętrznymi (KSeF, GUS, biała lista VAT) 

Szybki dostęp do najważniejszych danych 

Oszczędności czasu i finansowe związane z archiwizacją  

Automatyzacja procesów i większa efektywność zespołu  

Łatwe tworzenie budżetów finansowych  

 

[klikalny bloczek przenoszący do CASE STUDY]  

 

Dlaczego cyfryzacja procesów pozwala pracować efektywniej?  

 

Po automatyzacji procesów w branży finansowej wygoda codziennej pracy zwiększa się natychmiast. LOGITO pozwoli Ci projektować obiegi dowolnych dokumentów i uwzględniać niezbędne walidacje tak, aby każdy typ dokumentu trafiał do uprawnionych osób po spełnieniu określonych warunków. Płynność procesów oznacza mniej przestojów i gwarantuje bardziej skuteczną komunikację.  

Jak zmieni się Twoja codzienna praca? Pomyśl, że ktoś po latach obliczeń na kalkulatorze przechodzi na formuły w plikach Excel i wielowersowe tabele sumuje jednym kliknięciem. A teraz ten komfort pracy pomnóż kilkukrotnie – właśnie to zyskasz po wdrożeniu LOGITO.  

 

[Zobacz LOGITO od środka – CTA do „Umów demo”]  

 

Wybrane procesy, które przyspieszysz w branży finansowej dzięki LOGITO low-code

[klikalne ikonki z procesami]  

[FAQ – opcjonalnie]  

Zobacz LOGITO od środka

Poznaj konkretne funkcjonalności platformy i sprawdź, jak to rozwiązanie zwiększy efektywność Twojego biznesu

LOGITO RWD i dashboardy.webp [77.35 KB]