• Low-code - szybsze projektowanie i wdrażanie systemów IT

  21 lutego 2022
  Forrester przewiduje, że już w 2022 r. oprogramowanie low-code osiągnie wartość 21.2 miliarda USD. Z kolei firma Gartner prognozuje, że już przed 2024 r. rozwiązania low-code obejmą 65% globalnego rynku IT i będą wspierać rozwój oprogramowania.
  arrow-long-right
 • Co oznaczają skróty EOD, SEOD, EZD i DMS i dlaczego musisz je znać

  24 stycznia 2022
  Rozwój cyfryzacji nie może dziwić – w końcu zapewnia ona optymalizację procesów biznesowych, w tym efektywne zarządzanie dokumentami. Temat jest jednak na tyle złożony,  że we wszystkich związanych z nim terminach, skrótach i funkcjonalnościach łatwo się pogubić.  Dowiedz się, czym jest system elektronicznego zarządzania dokumentacją i jakie określenia mogą pojawić się w jego kontekście!
  arrow-long-right
 • Rozwiązania cyfrowe to nowy standard

  14 stycznia 2022
  W 2021 roku, aż 4,5 miliona Polaków założyło PZ (Profil Zaufany) w systemie ePUAP. W skali ok. 39 milionowego kraju, aż 13,5 milionów Polaków korzysta z tego rozwiązania. Z kolei aplikację mObywatel od Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pobrało ponad 5 milionów osób.
  arrow-long-right
 • Wykorzystaj potencjał OCR w obiegu faktur i poznaj jego rolę

  01 grudnia 2021
  Usprawnienie i automatyzacja to główne cele cyfryzacji wkraczającej w kolejne obszary funkcjonowania firmy. Jednym z jej przejawów jest technologia Optical Character Recognition, która zyskuje na popularności zwłaszcza wśród księgowych. Czym jest OCR faktur i jakie korzyści może przynieść firmie?
  arrow-long-right
 • Jak wybrać dostawcę rozwiązania EOD / DMS?

  15 listopada 2021
  Nowoczesny biznes opiera się na zarządzaniu procesami – to one bowiem składają się na funkcjonowanie każdej firmy. W celu zapewnienia efektywności w tej kwestii przede wszystkim konieczna jest dbałość o tzw. workflow, oznaczający przepływ pracy. Szczególnie pomocne w tym są systemy DMS – dowiedz się, czym dokładnie są systemy zarządzania dokumentami i jak wybrać dostawcę takiego rozwiązania!
  arrow-long-right
 • Zrealizuj PIT-11 elektronicznie

  04 października 2021
  W 2019 roku wprowadzone zostały modyfikacje w przepisach. Do tych zmian zalicza się możliwość zrealizowania przez płatnika procesu obiegu dokumentacji podatkowej z wykorzystaniem formy elektronicznej.
  arrow-long-right
 • Zasoby firmy pod pełną kontrolą

  23 września 2021
  Współczesny rynek to dla firm niezwykle wymagająca rzeczywistość. Liczy się na nim nie tylko szybkość działania, wysoka specjalizacja i konkurencyjność, ale i doskonała organizacja wewnętrzna, która pozwala optymalizować przebieg firmowych procesów.
  arrow-long-right
 • Jakie wady ma EOD?

  02 czerwca 2021
  Elektroniczny obieg dokumentów to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w wielu firmach, a grono to stale się powiększa. Właściciele firm cenią rozwiązanie ze względu na liczne korzyści i realny wkład w rozwój firmy. Mimo to nadal niektóre podmioty z dystansem podchodzą do nowoczesnych technologii, w tym m.in. do EOD. Jednak, czy słusznie? Czy istnieją jakiekolwiek wady elektronicznego obiegu dokumentów? Sprawdź!
  arrow-long-right
 • Aplikacja 'Urlopy' – czyli sprawna i wygodna kontrola nad urlopami

  17 maja 2021
  Zbliża się okres letni, a co za tym idzie przyrost składanych przez personel wniosków o urlop. To skutkuje niekontrolowanym gromadzeniem się dokumentów i wieloma wizytami w Kadrach.
  arrow-long-right
 • Jak komunikować się z klientem?

  01 lutego 2021
  Dzisiejszy świat zdominowany jest przez nowoczesne technologie i rozwiązania, które stają się podstawowym wsparciem dla funkcjonowania firm i instytucji. Szybki kontakt i precyzyjne dotarcie do potencjalnych Klientów może stanowić o sukcesie.
  arrow-long-right