Elektroniczny obieg dokumentów LOGITO

Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A.

 

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. to marka, który cieszy się uznaniem konsumentów i utrzymuje mocną pozycję na rynku oraz w świadomości odbiorców. Firma jest liderem w branży w naszym kraju oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję Śnieżka osiągnęła w niespełna 30 lat. To również jedyna w branży firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2021 minie 15 lat od wdrożenia platformy LOGITO w spółce. System jest sukcesywnie rozbudowywany o kolejne moduły i rozwiązania, by móc sprostać potrzebom organizacji, jak i rynku.

SNIEZKA_GROUP

 

Zarys projektu

 

Razem z Klientem ŚNIEŻKA S.A., pracowaliśmy nad projektem oraz wdrożeniem dedykowanej aplikacji. Głównym celem było stworzenie systemu, który wspierałby elektroniczny obiegu dokumentów i przepływ informacji w firmie. By zrealizować to zadanie, wdrożyliśmy gotowe już moduły standardowe, jak i dedykowane, po to by zapewnić maksymalną elastyczność tego rozwiązania.

 

Realizacja oraz cele projektu

 

Ze względu na wysoki poziom skomplikowania aplikacji, pierwszy etap zakładał wdrożenie modułów standardowych. Następnie, skoncentrowano się na projekcie modułów dedykowanych, oraz ich wdrożeniu. Klientowi zależało na tym, by wykorzystane rozwiązanie zostało dopasowane w 100% do profilu firmy.

Po 3 miesiącach od wdrożenia, zakończonego testami oraz szkoleniami pracowników, uruchomiliśmy elektroniczny obieg dokumentów w firmie ŚNIEŻKA S.A oraz inne komponenty wybrane przez Klienta. System LOGITO DMS umożliwił odzwierciedlenie hierarchii struktury całej organizacji, jak i zależności pomiędzy pracownikami w ramach podległości służbowej oraz procedur organizacji. Pozwala rejestrować wszystkie procesy wewnętrzne oraz informacje – w tym, kontrolować ich obiegiem. Podczas realizacji projektu, uporządkowano oraz stworzono również dedykowane bazy danych.

Poniżej przedstawiamy moduły oraz funkcjonalności, na jakie składa się projekt – moduły standardowe oraz rozszerzone, oraz dodatkowe funkcje.

W aplikacji znalazły się następujące rozwiązania:

 

 

Cyfrowa transformacja
Twojej firmy zaczyna się teraz

Chcesz otrzymać wycenę, zobaczyć LOGITO od środka lub porozmawiać
na temat technologii low-code?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji, zaproponujemy
bezpłatną konsultację, podczas której zaprezentujemy Ci demo naszej
platformy.

Lubimy przyspieszać każdy proces, dlatego odpowiemy na Twoją wiadomość
w ciągu najbliższego dnia roboczego.


Napisz do nas lub skorzystaj z formularza

    zapytanie@logito.pl


Logito w liczbach

+20 lat doswiadczenia_orange.png [7.50 KB]+20 lat doświadczenia

+100 wdrożeń_orange.png [6.73 KB]+100 wdrożeń

+37 k użytkowników_orange.png [6.12 KB]+37 000 użytkowników

+18 mln dokumentów_orange.png [2.76 KB]+18 mln dokumentów

+800 procesów_orange.png [7.90 KB]+800 procesów

Wypełnij formularz

*pole obowiązkowe