• E-learning w biznesie

  15 grudnia 2020
  Dzisiejsza rzeczywistość jest oparta na wiedzy i informacji. To najbardziej wartościowe z zasobów, a ich sprawny przepływ często decyduje o sukcesie przedsiębiorstwa. Nowoczesny rynek stawia przed firmami nowe wyzwania, wymagające wysokiej specjalizacji i nieustannego rozwoju kompetencji. Jednocześnie rośnie tempo pracy a ilość czasu, który można poświęcić na dokształcanie maleje.
  arrow-long-right
 • Jak wykorzystać OCR w obiegu faktur

  27 sierpnia 2020
  Praca księgowej polega nie tylko na prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale również na szeregu innych obowiązków.
  arrow-long-right
 • Dobry system obiegu dokumentów

  26 marca 2020
  Rozwiązania dla przedsiębiorstw związanych z obiegiem dokumentów. Zobacz, jakie funkcje powinien posiadać.
  arrow-long-right
 • Elektroniczne teczki pracowników

  06 listopada 2018
  Kodeks Pracy od 1 stycznia 2019 r. zezwala na prowadzenie akt pracowniczych wykorzystując do tego wyłącznie formę elektroniczną.
  arrow-long-right
 • Dlaczego firmowa Baza wiedzy jest ważna?

  24 października 2018
  Dzisiejszy świat to rzeczywistość oparta w dużej mierze na wiedzy oraz jej przetwarzaniu. Wysoka specjalizacja firm obecnych na rynku, wymaga szybkiego wykorzystywania i udostępniania informacji. Ten, kto potrafi robić to sprawnie i bez problemów, buduje swoją przewagę nad konkurencją. Oto kilka powodów, dla których tworzenie firmowej bazy wiedzy jest takie ważne.
  arrow-long-right
 • Helpdesk - pierwsza linia pomocy

  08 grudnia 2017
  Problemy, awarie, wadliwe produkty, nieporozumienia – to elementy, które zawsze mogą pojawić w biznesie, bez względu na to jak bardzo będzie się ich wystrzegać.
  arrow-long-right
 • Jak usprawnić obsługę urlopów

  07 czerwca 2017
  Dla zdecydowanej większości osób, najlepszą rzeczą w ciężkiej pracy jest zasłużony urlop. Trudno się z tym kłócić. Każdy potrzebuje odrobiny odpoczynku ...
  arrow-long-right
 • Proste rozliczanie delegacji

  24 kwietnia 2017
  Dynamika współczesnego biznesu wymaga od pracowników bycia mobilnym. Nie tylko od przedstawicieli handlowych, dla których jest to podstawowy tryb pracy.
  arrow-long-right