22 lutego odbyła się konferencja GigaCon Business Process Management pt. „Robotyzacja i Automatyzacja Procesów", której sponsorem było LOGITO. Jedną z przebiegających w jej ramach prelekcji wygłosił nasz pracownik – Karol Floriańczyk.

LOGITO konsekwentnie wspiera rozwój wiedzy na temat roli nowoczesnych technologii w optymalizowaniu i automatyzowaniu firmy. Dlatego właśnie z dumą zostaliśmy sponsorem konferencji GigaCon BPM, której celem było między innymi omówienie trendów związanych z zarządzaniem procesami biznesowymi.
Jednym z ważnych punktów wydarzenia była prelekcja „Jak digitalizować, żeby automatyzować? Praktyczne wykorzystanie technologii low-code w optymalizacji działalności przedsiębiorstwa” wygłoszona przez naszego pracownika – Karola Floriańczyka. Ekspert z LOGITO podzielił się swoją wiedzą na temat systemów klasy BPM, omówił związane z nimi wyzwania i korzyści oraz przedstawił swoje doświadczenia dotyczące digitalizacji procesów. Wysoka frekwencja udowodniła, że temat ten cieszy się rosnącym zainteresowaniem przedsiębiorców.
Pragniemy podziękować organizatorom konferencji, wszystkim prelegentom oraz osobom, które wysłuchały wykładów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że udział w tego typu wydarzeniach to niezwykła szansa na pogłębienie swojej wiedzy, dlatego mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij