• lunch e-commerce.jpg

  LOGITO partnerem nadchodzącej edycji konferencji Lunch z e-commerce!

  04 września 2023

  Siódma edycja konferencji Lunch z e-commerce odbędzie się już 8 września w Warszawie. Możemy z dumą ogłosić, że LOGITO zostało partnerem tego wydarzenia. Na scenie wystąpią przedstawiciele firm takich jak Albrecht&Partners, Martes Sport, GetResponse MAX, Microsoft, HR Hints, czy Ideo Force.

  Konferencja Lunch z e-commerce to organizowane przez agencję e-marketingu i e-commerce Ideo Force wydarzenie, na którym specjaliści z dziedzin takich jak digital marketing, sprzedaż i zarządzanie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi handlu elektronicznego. Tegoroczna, siódma już edycja odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Na ten niezwykle ważny temat wypowiedzą się specjaliści z wielu polskich firm będących liderami rynku.

  W trakcie konferencji prelegenci odpowiedzą na pytania najbardziej istotne dla firm, które próbują odnaleźć się w nowych realiach niespokojnego i niepewnego rynku. Poruszona zostanie między innymi tematyka wykorzystania sztucznej inteligencji i TikToka w marketingu, zagranicznej ekspansji sklepu czy też zwinnego nawigowania zespołem.

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji! Program wydarzenia oraz wszelkie szczegóły znajdują się na stronie: https://www.lunchzecommerce.pl/

 • Do aktualności4.png

  Wykład ekspertów LOGITO na konferencji EOIF GigaCon Summit 2023 już za nami!

  11 sierpnia 2023

  W dniach 26-27 lipca odbyła się konferencja EOIF GigaCon Summit 2023, której tematyka dotyczyła najnowszych technologii wspomagających obieg dokumentów i przetwarzanie informacji. Podczas tego wydarzenia wysłuchać można było wykładu pt. „Siła low-code, czyli jak szybko reagować na potrzeby naszego biznesu”, który wygłosili eksperci ds. cyfryzacji i budowania procesów biznesowych: Marcin Kandefer i Karol Floriańczyk.

  Rozwiązania low-code budzą dzisiaj zainteresowanie wielu przedsiębiorstw, które chciałyby zwiększyć swoją efektywność. Warto jednak pamiętać, że technologia ta pozwala nie tylko na optymalizację procesów, ale także na znacznie szybsze reagowanie na nowe wyzwania pojawiające się na szybko zmieniającym się rynku. Właśnie tym tematem zajęli się nasi eksperci.

  Aby wszyscy słuchacze mogli zdobyć jak najbardziej praktyczną wiedzę, prelegenci przygotowali case study pokazujące korzyści wynikające ze stosowania narzędzi low-code. Można było dowiedzieć się z niego, jak ogromny jest potencjał tej technologii oraz w jaki sposób można wykorzystać ją do łatwej produkcji aplikacji biznesowych i sprawnego wdrażania zmian w procesach i formularzach. Co bardzo nas cieszy, reakcje słuchaczy pokazały, że temat ten jest niezwykle ciekawy zarówno dla twórców oprogramowania, jak i przedsiębiorców wykorzystujących najnowsze technologie.

  Ciągłe aktualizowanie branżowej wiedzy jest dla nas ważne, dlatego bardzo doceniamy to, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy zarówno uczestnikom, jak i organizatorom konferencji i liczymy, że w przyszłości będziemy mogli brać udział w równie interesujących przedsięwzięciach. Sprawdź podsumowanie konferencji na naszym profilu LinkedIn.

 • e-Izba logo.png

  LOGITO dołączyło do grona firm zrzeszonych w e-Izbie!

  13 lipca 2023

  Po latach ewolucji i rozwoju marki przyszedł czas na kolejny krok – dołączenie do organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się gospodarką cyfrową. LOGITO od teraz jest częścią e-Izby, w skład której wchodzą także inni liderzy branż związanych z cyfryzacją.

  LOGITO od początku swojego istnienia wspomaga cyfryzację przedsiębiorstw i odpowiada na nowo pojawiające się potrzeby firm. Aby być w tym skutecznym, konieczne jest jednak ciągłe aktualizowanie wiedzy i śledzenie najnowszych trendów, a także kontakt z przedstawicielami pokrewnych branż. Właśnie to umożliwia członkostwo w organizacji jaką jest e-Izba.

  Dołączenie do e-Izby to dla LOGITO dostęp do najbardziej aktualnych merytorycznych treści niezbędnych firmie, która chce dostarczać swoim klientom nowoczesne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie. Dzięki wymianie know-how z innymi liderami rynku zajmującymi się cyfryzacją uda się natomiast zyskać pewność, że używane technologie w najlepszy sposób odpowiadają na obecne potrzeby klientów.

  Bycie częścią e-Izby daje także możliwość wyznaczania trendów dotyczących cyfryzacji. Dla LOGITO dołączenie do tej organizacji jest więc ważnym krokiem, dzięki któremu możliwe będzie dalsze przyczynianie się do rozwoju branży.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij