• 2.png

  Badanie Dyrektorów Finansowych wraz KDF "Dialog"

  27 czerwca 2024

  Wraz z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog” przygotowaliśmy badanie, mające na celu zidentyfikowanie poziomu oraz dobrych praktyk w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesu „Purchase-to-Pay”. Naszą główną inicjatywą jest zebranie wartościowych informacji, które pozwolą nam na przygotowanie szczegółowego raportu, podsumowującego aktualne trendy, wyzwania oraz najlepsze praktyki związane z automatyzacją tego procesu.

  Dyrektorzy Finansowi, doskonale rozumieją kluczową rolę, jaką odgrywa ten proces w osiąganiu efektywności operacyjnej oraz finansowej w organizacjach. Dzięki ich doświadczeniom i spostrzeżeniom zebranym w ramach tej inicjatywy stworzymy raport, który będzie odzwierciedlał rzeczywiste potrzeby i oczekiwania rynku.

 • ELA T Logito - linkedin.png

  Udział w HR Solutions Trends - Usprawnienia Pracy w Działach HR

  24 maja 2024

  24 maja wzięliśmy udział w konferencji HR Solutions Trends, organizowanej przez Instytut Technologii dla Biznesu, skierowanej do specjalistów HR, Employer Branding i podobnych dziedzin. Na tym wydarzeniu wystąpiliśmy jako sponsor i prelegent, omawiając wyzwania, z jakimi na co dzień zmaga się ta wymagająca branża. Podzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami na temat bieżących trendów na rynku oraz przedstawiliśmy rozwiązania dla popularnych w branży problemów. Prelegentem Logito był Karol Floriańczyk, którego głównym tematem wystąpienia były potencjalne zagrożenia w branży oraz pomysły na usprawnienie pracy w działach HR, a także prezentacja platformy LOGITO.

   

  Prezentacja Karola podczas konferencji skupiła się na kilku kluczowych aspektach, które mają istotne znaczenie dla działów HR. Nasz prelegent omówił główne wyzwania, z jakimi na co dzień mierzą się specjaliści HR, takie jak optymalizacja procesów rekrutacyjnych oraz utrzymanie aktualnej bazy danych pracowniczych. Następnie przedstawił potencjalne zagrożenia, które mogą wpłynąć na efektywność pracy w działach HR, w tym problemy związane z automatyzacją procesów oraz zmianami legislacyjnymi. Zaprezentował również innowacyjne rozwiązania, które mogą pomóc w przezwyciężeniu tych wyzwań, w tym funkcje dostępne na platformie LOGITO.

   

  Wydarzenie było okazją do pogłębienia wiedzy oraz zainspirowania się nowymi pomysłami, które mogą zostać wdrożone w codziennej pracy specjalistów HR.

   

 • Logito - linkedin (44).webp

  Ideo jako partner biznesowy Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

  20 marca 2024

  Nasza firma nawiązała prestiżową współpracę z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog” – aktywną społecznością, która propaguje najlepsze praktyki w zakresie strategii, finansów firm i rozwoju zawodowego.

  W ramach tej współpracy nasza autorska platforma LOGITO będzie partnerem technologicznym KDF „Dialog”. Tym samym przyczynimy się do stworzenia ważnego raportu pt. „Stopień robotyzacji/automatyzacji przedsiębiorstw w Polsce – określenie poziomu i dobrych praktyk w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesu „Purchase-to-Pay”.

  To dla nas świetna okazja, by podzielić się swoją wiedzą na temat efektywnego łączenia najnowszych technologii z biznesem. Cieszymy się na tę współpracę, a o jej efektach będziemy informować na bieżąco.

 • Gigacon BPM.webp

  Za nami prelekcja naszego eksperta na konferencji GigaCon Business Process Management

  22 lutego 2024

  22 lutego odbyła się konferencja GigaCon Business Process Management pt. „Robotyzacja i Automatyzacja Procesów", której sponsorem było LOGITO. Jedną z przebiegających w jej ramach prelekcji wygłosił nasz pracownik – Karol Floriańczyk.

  LOGITO konsekwentnie wspiera rozwój wiedzy na temat roli nowoczesnych technologii w optymalizowaniu i automatyzowaniu firmy. Dlatego właśnie z dumą zostaliśmy sponsorem konferencji GigaCon BPM, której celem było między innymi omówienie trendów związanych z zarządzaniem procesami biznesowymi.
  Jednym z ważnych punktów wydarzenia była prelekcja „Jak digitalizować, żeby automatyzować? Praktyczne wykorzystanie technologii low-code w optymalizacji działalności przedsiębiorstwa” wygłoszona przez naszego pracownika – Karola Floriańczyka. Ekspert z LOGITO podzielił się swoją wiedzą na temat systemów klasy BPM, omówił związane z nimi wyzwania i korzyści oraz przedstawił swoje doświadczenia dotyczące digitalizacji procesów. Wysoka frekwencja udowodniła, że temat ten cieszy się rosnącym zainteresowaniem przedsiębiorców.
  Pragniemy podziękować organizatorom konferencji, wszystkim prelegentom oraz osobom, które wysłuchały wykładów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że udział w tego typu wydarzeniach to niezwykła szansa na pogłębienie swojej wiedzy, dlatego mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach.

 • BC Roadshow (1).webp

  Wystąpienie ekspertów LOGITO na spotkaniu Roadshow Online „Przyszłość bez papieru: optymalizacja obiegu dokumentów i digitalizacja danych"

  23 stycznia 2024

  Nasi eksperci Marcin Kandefer oraz Karol Floriańczyk wygłosili prelekcję na odbywającym się 23 stycznia 2024 roku spotkaniu Roadshow Online „Przyszłość bez papieru: optymalizacja obiegu dokumentów i digitalizacja danych”. LOGITO było także partnerem technologicznym wydarzenia.

  Roadshow Online to organizowane przez BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wydarzenie skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych optymalizacją procesów biznesowych. Tematem ostatniego spotkania, które odbyło się 23 stycznia, była „Przyszłość bez papieru: optymalizacja obiegu dokumentów i digitalizacja danych”.

  Jako LOGITO jesteśmy zaangażowani w promowanie proekologicznych rozwiązań i technologii, które pozwalają podnosić produktywność pracy dzięki rezygnacji z papierowego obiegu dokumentów. Właśnie dlatego wyraziliśmy chęć wsparcia tego wydarzenia i zostaliśmy jego partnerem technologicznym.

  Dodatkowo podczas spotkania nasi eksperci – Marcin Kandefer oraz Karol Floriańczyk – wygłosili prelekcję pt. „Robotyzacja i automatyzacja celem technologicznym firm produkcyjnych? Case study”. W jej trakcie omówili oni rolę technologii low-code w tworzeniu efektywnego obiegu dokumentów. Podzielili się także swoimi doświadczeniami dotyczącymi automatyzacji EOD w firmach produkcyjnych i udzielili związanych z tym praktycznych wskazówek.

  Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację spotkania oraz jego uczestnikom. Z niecierpliwością czekamy na udział w podobnych wydarzeniach.

 • lunch e-commerce.jpg

  LOGITO partnerem nadchodzącej edycji konferencji Lunch z e-commerce!

  04 września 2023

  Siódma edycja konferencji Lunch z e-commerce odbędzie się już 8 września w Warszawie. Możemy z dumą ogłosić, że LOGITO zostało partnerem tego wydarzenia. Na scenie wystąpią przedstawiciele firm takich jak Albrecht&Partners, Martes Sport, GetResponse MAX, Microsoft, HR Hints, czy Ideo Force.

  Konferencja Lunch z e-commerce to organizowane przez agencję e-marketingu i e-commerce Ideo Force wydarzenie, na którym specjaliści z dziedzin takich jak digital marketing, sprzedaż i zarządzanie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi handlu elektronicznego. Tegoroczna, siódma już edycja odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Na ten niezwykle ważny temat wypowiedzą się specjaliści z wielu polskich firm będących liderami rynku.

  W trakcie konferencji prelegenci odpowiedzą na pytania najbardziej istotne dla firm, które próbują odnaleźć się w nowych realiach niespokojnego i niepewnego rynku. Poruszona zostanie między innymi tematyka wykorzystania sztucznej inteligencji i TikToka w marketingu, zagranicznej ekspansji sklepu czy też zwinnego nawigowania zespołem.

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji! Program wydarzenia oraz wszelkie szczegóły znajdują się na stronie: https://www.lunchzecommerce.pl/

 • KF+MK konferencja.webp

  Wykład ekspertów LOGITO na konferencji EOIF GigaCon Summit 2023 już za nami!

  11 sierpnia 2023

  W dniach 26-27 lipca odbyła się konferencja EOIF GigaCon Summit 2023, której tematyka dotyczyła najnowszych technologii wspomagających obieg dokumentów i przetwarzanie informacji. Podczas tego wydarzenia wysłuchać można było wykładu pt. „Siła low-code, czyli jak szybko reagować na potrzeby naszego biznesu”, który wygłosili eksperci ds. cyfryzacji i budowania procesów biznesowych: Marcin Kandefer i Karol Floriańczyk.

  Rozwiązania low-code budzą dzisiaj zainteresowanie wielu przedsiębiorstw, które chciałyby zwiększyć swoją efektywność. Warto jednak pamiętać, że technologia ta pozwala nie tylko na optymalizację procesów, ale także na znacznie szybsze reagowanie na nowe wyzwania pojawiające się na szybko zmieniającym się rynku. Właśnie tym tematem zajęli się nasi eksperci.

  Aby wszyscy słuchacze mogli zdobyć jak najbardziej praktyczną wiedzę, prelegenci przygotowali case study pokazujące korzyści wynikające ze stosowania narzędzi low-code. Można było dowiedzieć się z niego, jak ogromny jest potencjał tej technologii oraz w jaki sposób można wykorzystać ją do łatwej produkcji aplikacji biznesowych i sprawnego wdrażania zmian w procesach i formularzach. Co bardzo nas cieszy, reakcje słuchaczy pokazały, że temat ten jest niezwykle ciekawy zarówno dla twórców oprogramowania, jak i przedsiębiorców wykorzystujących najnowsze technologie.

  Ciągłe aktualizowanie branżowej wiedzy jest dla nas ważne, dlatego bardzo doceniamy to, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy zarówno uczestnikom, jak i organizatorom konferencji i liczymy, że w przyszłości będziemy mogli brać udział w równie interesujących przedsięwzięciach. Sprawdź podsumowanie konferencji na naszym profilu LinkedIn.

 • e-Izba logo.png

  LOGITO dołączyło do grona firm zrzeszonych w e-Izbie!

  13 lipca 2023

  Po latach ewolucji i rozwoju marki przyszedł czas na kolejny krok – dołączenie do organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się gospodarką cyfrową. LOGITO od teraz jest częścią e-Izby, w skład której wchodzą także inni liderzy branż związanych z cyfryzacją.

  LOGITO od początku swojego istnienia wspomaga cyfryzację przedsiębiorstw i odpowiada na nowo pojawiające się potrzeby firm. Aby być w tym skutecznym, konieczne jest jednak ciągłe aktualizowanie wiedzy i śledzenie najnowszych trendów, a także kontakt z przedstawicielami pokrewnych branż. Właśnie to umożliwia członkostwo w organizacji jaką jest e-Izba.

  Dołączenie do e-Izby to dla LOGITO dostęp do najbardziej aktualnych merytorycznych treści niezbędnych firmie, która chce dostarczać swoim klientom nowoczesne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie. Dzięki wymianie know-how z innymi liderami rynku zajmującymi się cyfryzacją uda się natomiast zyskać pewność, że używane technologie w najlepszy sposób odpowiadają na obecne potrzeby klientów.

  Bycie częścią e-Izby daje także możliwość wyznaczania trendów dotyczących cyfryzacji. Dla LOGITO dołączenie do tej organizacji jest więc ważnym krokiem, dzięki któremu możliwe będzie dalsze przyczynianie się do rozwoju branży.

Cyfrowa transformacja
Twojej firmy zaczyna się teraz

Chcesz otrzymać wycenę, zobaczyć LOGITO od środka lub porozmawiać
na temat technologii low-code?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji, zaproponujemy
bezpłatną konsultację, podczas której zaprezentujemy Ci demo naszej
platformy.

Lubimy przyspieszać każdy proces, dlatego odpowiemy na Twoją wiadomość
w ciągu najbliższego dnia roboczego.


Napisz do nas lub skorzystaj z formularza

    zapytanie@logito.pl


Logito w liczbach

+20 lat doswiadczenia_orange.png [7.50 KB]+20 lat doświadczenia

+100 wdrożeń_orange.png [6.73 KB]+100 wdrożeń

+37 k użytkowników_orange.png [6.12 KB]+37 000 użytkowników

+18 mln dokumentów_orange.png [2.76 KB]+18 mln dokumentów

+800 procesów_orange.png [7.90 KB]+800 procesów

Wypełnij formularz

*pole obowiązkowe