Kariera

Dołącz do doświadczonego zespołu LOGITO i wspólnie twórzmy dedykowane rozwiązania do zarządzania procesami w organizacjach.
Znalazłeś coś dla siebie, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Czy chcesz zostać częścią interdyscyplinarnego zespołu, który ma realny wpływ na kształt projektu, a na dodatek programować w najnowszych technologiach?

W atmosferze technologicznego start-up’u połączysz programowanie, naukę nowych technologii i zdobędziesz niezbędny biznesowy know-how.

Rozwijamy platformę low-code, której zadaniem jest rozwiązywanie wyzwań firm w zakresie optymalizacji i transformacji procesów biznesowych. Wykorzystujemy tutaj BPMN, low-code oraz inne dostępne rozwiązania cyfrowe łącznie z projektowaniem dla nich integracji.

Zlecane nam projekty prowadzimy według uniwersalnych zasad dla metodyki zwinnych (Agile), co pozwala tworzyć wydajny i wysokiej jakości system. Tworzone przez nas rozwiązania to system EOD /DMS, który umożliwia zarządzanie obiegami faktur, umowami, jak również pozostałymi dokumentami firmowymi.

Rozwijamy produkt w technologii low-code, którego celem przyspieszenie realizacji projektów oraz optymalizacja zarządzania całym przedsiębiorstwem. 

W naszym portfolio znajdują się znane marki z wielu branż, setki projektów, które zrealizowaliśmy z sukcesem. Współpracujemy z dużymi Klientami i pomagamy im rozwijać, ale i skalować ich biznes.

Zaangażowanieosobowość typu problem-solver i doświadczenie to super-moce, jakich poszukujemy do naszego zespołu. 

Jeśli uważasz, że te wartości opisują właśnie Ciebie, prześlij swoje CV oraz LM. Dołącz do zespołu i podejmij to wyzwanie z nami. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij