Platforma LOGITO

Elektromontaż Rzeszów S.A.

 

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.


Elektromontaż Rzeszów S.A. to lider wśród firm produkcyjno-montażowych branży elektrycznej w kraju. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu urządzeń umożliwia firmie realizację najbardziej wymagających kontraktów. Firma za wykonanie instalacji w budynku biurowym Metropolitan w Warszawie, otrzymała nagrodę "ZŁOTA ISKRA".platforma obiegu dokumentów dla Elektromontaż

 

Zarys projektu

 

Dla naszego Klienta, Elektromontaż Rzeszów S.A., zaimplementowaliśmy dedykowaną platformę LOGITO, która będzie wsparciem dla procesów biznesowych.

Aplikacja służy do obsługi elektronicznego obiegu faktur, jak i zarządzania ofertami. Na życzenie Klienta platformę zintegrowaliśmy z używanym przez Klienta systemem TETA.

 

Realizacja oraz cele projektu

 

Rejestracja faktury w systemie workflow odbywa się poprzez wprowadzenie wymaganych danych, które po zakończonym procesie opisu i zatwierdzenia faktury zostają automatycznie przekazane do systemu finansowo-księgowego. Każdy dokument jest opisany symbolem kosztów, pobieranym z systemu TETA. Na jego podstawie faktura jest przekazywana do akceptacji kosztowej do właściwych osób. Akceptacja faktury odbywa się w zależności od miejsca powstania kosztów oraz wysokości kwoty.

Poza projektem struktury i mechanizmów obiegu faktur zlecenie objęło także wdrożenie modułu ofert. Usprawnia on obsługę procesów sprzedażowych, takich jak: rejestracja zapytań ofertowych, zlecanie wycen, import kosztorysów oraz ewidencję wszystkich wysłanych ofert.

Z systemu korzysta blisko 150 pracowników firmy.

 

Korzyści dla Klienta

 

  • Możliwość automatyzacji procesów w organizacji
  • Poprawa przepływu informacji w przedsiębiorstwie, jak i przekazywania faktur
  • Łatwiejszy dostęp do informacji
  • Szybsza realizacja przychodzących zapytań

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij