• Co to jest platforma low-code i dlaczego warto ją wybrać?

  20 stycznia 2024
  Wdrożenie platformy low-code w ogromnym stopniu wspomaga firmę w procesie cyfryzacji, a tym samym przyczynia się do osiągniecia przez nią dojrzałości cyfrowej. Efektem tego jest usprawnienie zarządzania procesami i relacjami oraz wzmocnienie pozycji na rynku i uzyskanie przewagi nad konkurencją
  arrow-long-right
 • Czym ryzykujesz, broniąc się przed elektronicznym obiegiem dokumentów?

  12 grudnia 2023
  Obieg dokumentów jest jednym z kluczowych procesów w każdym biznesie. Postępująca cyfryzacja sprawiła, że wiele firm zdecydowało o obraniu nowej strategii rozwoju opartej na szeroko pojętej digitalizacji. Jednym z przejawów zmiany podejścia jest fakt, że elektroniczna dokumentacja coraz częściej zastępuje papierową – dowiedz się, jakie są zalety elektronicznego obiegu dokumentów i dlaczego nie warto się przed nim bronić!
  arrow-long-right
 • Jak przezwyciężyć opory pracowników przed wdrożeniem EOD w firmie?

  02 listopada 2023
  Zmiany budzą obawy nie tylko właścicieli firm, ale również pracowników. Tego typu reakcje są naturalne, niewielu osobom podoba się wizja wyrwania ich z dopracowanej w zakresie wykonywanych obowiązków rutyny. Nie inaczej jest w przypadku tak dużej zmiany, jak wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów. Jak przezwyciężyć opory pracowników i sprawić, że wdrożenie EOD będzie odbierane pozytywnie również przez nich?
  arrow-long-right
 • Poznaj etapy wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów

  24 października 2023
  Modernizacje w firmie przybierają różne formy, jedną z nich jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów. Takie rozwiązanie daje możliwość stworzenia nowoczesnego systemu pracy, jednak wprowadzenie każdej poważnej zmiany w przedsiębiorstwie powinno być dokładnie zaplanowane. Dowiedz się, jak przygotować firmę i opracować idealny plan wdrożenia EOD!
  arrow-long-right
 • Zalety elektronicznego obiegu i opiniowania umów

  12 października 2023
  Każda firma mierzy się z setkami dokumentów, które wymagają odpowiedniej organizacji i zarządzania. Oprócz m.in. faktur, czy wniosków zaliczają się do nich również różnego rodzaju umowy. By usprawnić kolejne etapy procesowania dokumentacji m.in. opiniowania umów, przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się przejść na elektroniczny obieg dla tych oraz i innych dokumentów – dowiedz się, czym on jest i jakie korzyści może przynieść Twojemu biznesowi!
  arrow-long-right
 • Ograniczenia papierowego obiegu dokumentów – czas, dystans i koszt

  21 września 2023
  Usprawnienia są motorem napędowym przedsiębiorstwa. Historia każdego biznesu pokazuje, że prędzej, czy później przysłowiowe pójście z duchem czasu jest nieuniknione i tylko ono gwarantuje firmie dalszą obecność na rynku. Optymalizacja jest również niezbędna w zakresie tak ważnej kwestii, jaką stanowi zarządzanie dokumentacją w firmie. Jak zwalczyć ograniczenia w obiegu dokumentów i znacząco rozszerzyć możliwości rozwoju biznesu? Sprawdź!
  arrow-long-right
 • Praca zdalna wymusza transformację cyfrową w biznesie i podejście paperless

  05 września 2023
  Transformacja cyfrowa biznesu nie jest pojęciem nowym, jednak nie ulega wątpliwości, że trend ten zdecydowanie przybrał na sile w ostatnim czasie. Jedną z największych zmian jest praca zdalna, która była jedyną szansą na dalsze, w miarę niezakłócone funkcjonowanie przedsiębiorstw, a obecnie stała się już standardem w wielu przypadkach. Dowiedz się, co łączy transformację cyfrową i podejście paperless z pracą zdalną.
  arrow-long-right
 • Jak wykorzystać platformę low-code w Twoim biznesie? Oto kilka pomysłów

  14 sierpnia 2023
  Każda firma dąży do optymalizacji procesów, co wiąże się bezpośrednio z obniżaniem kosztów. Dlatego, poniżej przedstawiamy konkretne korzyści oraz przykłady zastosowania platformy low-code w biznesie, które być może zainspirują Cię do digitalizacji procesów biznesowych.
  arrow-long-right
 • Źródła danych - 3 sposoby na wprowadzanie faktur papierowych i elektronicznych do systemu firmy 

  07 sierpnia 2023
  W każdej firmie pojawia się szereg różnego rodzaju dokumentów, między innymi faktur. Ten podstawowy dowód na zaistnienie transakcji musi przejść wiele etapów w ramach procesu fakturowania. Rozwiązaniem może być wdrożenie systemu obiegu faktur - poznaj 3 sposoby wprowadzanie faktur do firmowego systemu! 
  arrow-long-right
 • Archiwizacja papierowej dokumentacji w 3 krokach – digitalizuj, organizuj i zarządzaj efektywniej

  27 lipca 2023
  Pomimo rozkwitu cyfryzacji i coraz szerszego wykorzystywania elektronicznych dokumentów, ilość wytwarzanej przez instytucje i przedsiębiorstwa dokumentacji papierowej nadal jest ogromna. W związku z tym podmioty regularnie mierzą się z kwestią archiwizacji, co niejednokrotnie może stanowić prawdziwe wyzwanie. Rozwiązaniem są systemy archiwizacji dokumentów papierowych, jednak by zapewnić sobie pełną efektywność, warto postawić na odpowiednie narzędzia.
  arrow-long-right

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij