Platforma low-code – szybkie i elastyczne tworzenie workflow

 

 

Platforma low-code – potęga w automatyzacji biznesu

 

Za pomocą platformy LOGITO low-code (niskokodowej) zautomatyzujesz dowolne procesy w swojej firmie. Bez względu na to, czy w grę wchodzi nowy proces, czy modyfikacja obecnego, modelowanie, testowanie i wdrażanie workflow będzie odbywać się szybciej, a w efekcie – będzie tańsze.   

Jak to działa? Technologia low-code zakłada, że funkcje potrzebne do zautomatyzowania procesu są już zaprogramowane, a do administratora konkretnych procesów należy jedynie modyfikacja elementów administracyjnych i funkcjonalnych. Nie jest potrzebna zaawansowana wiedza programistyczna – wystarczy znajomość danego procesu, który chcemy zautomatyzować, czyli tak naprawdę firmy.  

Mówiąc inaczej, platforma low-code to zestaw gotowych elementów układanki, które posłużą Ci do automatyzacji dowolnego obiegu dokumentów w firmie. Stawiamy na optymalizację również w zakresie tworzenia workflow. W LOGITO low-code znajdziesz gotowe moduły najczęściej wybieranych procesów biznesowych, które zmodyfikujesz zgodnie ze swoimi potrzebami.

 

DSC08704 — 1 (1).webp [18.09 KB]

 

 

Platforma low-code to:

Automatyzacja workflow w krótszym czasie

Niższe koszty tworzenia aplikacji

Wygodne wprowadzanie modyfikacji

Swobodne skalowanie rozwiązania 

Rozwiązania

Rozwiązania