Po latach ewolucji i rozwoju marki przyszedł czas na kolejny krok – dołączenie do organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się gospodarką cyfrową. LOGITO od teraz jest częścią e-Izby, w skład której wchodzą także inni liderzy branż związanych z cyfryzacją.

LOGITO od początku swojego istnienia wspomaga cyfryzację przedsiębiorstw i odpowiada na nowo pojawiające się potrzeby firm. Aby być w tym skutecznym, konieczne jest jednak ciągłe aktualizowanie wiedzy i śledzenie najnowszych trendów, a także kontakt z przedstawicielami pokrewnych branż. Właśnie to umożliwia członkostwo w organizacji jaką jest e-Izba.

Dołączenie do e-Izby to dla LOGITO dostęp do najbardziej aktualnych merytorycznych treści niezbędnych firmie, która chce dostarczać swoim klientom nowoczesne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie. Dzięki wymianie know-how z innymi liderami rynku zajmującymi się cyfryzacją uda się natomiast zyskać pewność, że używane technologie w najlepszy sposób odpowiadają na obecne potrzeby klientów.

Bycie częścią e-Izby daje także możliwość wyznaczania trendów dotyczących cyfryzacji. Dla LOGITO dołączenie do tej organizacji jest więc ważnym krokiem, dzięki któremu możliwe będzie dalsze przyczynianie się do rozwoju branży.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij