Siódma edycja konferencji Lunch z e-commerce odbędzie się już 8 września w Warszawie. Możemy z dumą ogłosić, że LOGITO zostało partnerem tego wydarzenia. Na scenie wystąpią przedstawiciele firm takich jak Albrecht&Partners, Martes Sport, GetResponse MAX, Microsoft, HR Hints, czy Ideo Force.

Konferencja Lunch z e-commerce to organizowane przez agencję e-marketingu i e-commerce Ideo Force wydarzenie, na którym specjaliści z dziedzin takich jak digital marketing, sprzedaż i zarządzanie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi handlu elektronicznego. Tegoroczna, siódma już edycja odbędzie się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Na ten niezwykle ważny temat wypowiedzą się specjaliści z wielu polskich firm będących liderami rynku.

W trakcie konferencji prelegenci odpowiedzą na pytania najbardziej istotne dla firm, które próbują odnaleźć się w nowych realiach niespokojnego i niepewnego rynku. Poruszona zostanie między innymi tematyka wykorzystania sztucznej inteligencji i TikToka w marketingu, zagranicznej ekspansji sklepu czy też zwinnego nawigowania zespołem.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji! Program wydarzenia oraz wszelkie szczegóły znajdują się na stronie: https://www.lunchzecommerce.pl/

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij