24 maja wzięliśmy udział w konferencji HR Solutions Trends, organizowanej przez Instytut Technologii dla Biznesu, skierowanej do specjalistów HR, Employer Branding i podobnych dziedzin. Na tym wydarzeniu wystąpiliśmy jako sponsor i prelegent, omawiając wyzwania, z jakimi na co dzień zmaga się ta wymagająca branża. Podzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami na temat bieżących trendów na rynku oraz przedstawiliśmy rozwiązania dla popularnych w branży problemów. Prelegentem Logito był Karol Floriańczyk, którego głównym tematem wystąpienia były potencjalne zagrożenia w branży oraz pomysły na usprawnienie pracy w działach HR, a także prezentacja platformy LOGITO.

 

Prezentacja Karola podczas konferencji skupiła się na kilku kluczowych aspektach, które mają istotne znaczenie dla działów HR. Nasz prelegent omówił główne wyzwania, z jakimi na co dzień mierzą się specjaliści HR, takie jak optymalizacja procesów rekrutacyjnych oraz utrzymanie aktualnej bazy danych pracowniczych. Następnie przedstawił potencjalne zagrożenia, które mogą wpłynąć na efektywność pracy w działach HR, w tym problemy związane z automatyzacją procesów oraz zmianami legislacyjnymi. Zaprezentował również innowacyjne rozwiązania, które mogą pomóc w przezwyciężeniu tych wyzwań, w tym funkcje dostępne na platformie LOGITO.

 

Wydarzenie było okazją do pogłębienia wiedzy oraz zainspirowania się nowymi pomysłami, które mogą zostać wdrożone w codziennej pracy specjalistów HR.

 

Cyfrowa transformacja
Twojej firmy zaczyna się teraz

Chcesz otrzymać wycenę, zobaczyć LOGITO od środka lub porozmawiać
na temat technologii low-code?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji, zaproponujemy
bezpłatną konsultację, podczas której zaprezentujemy Ci demo naszej
platformy.

Lubimy przyspieszać każdy proces, dlatego odpowiemy na Twoją wiadomość
w ciągu najbliższego dnia roboczego.


Napisz do nas lub skorzystaj z formularza

    zapytanie@logito.pl


Logito w liczbach

+20 lat doswiadczenia_orange.png [7.50 KB]+20 lat doświadczenia

+100 wdrożeń_orange.png [6.73 KB]+100 wdrożeń

+37 k użytkowników_orange.png [6.12 KB]+37 000 użytkowników

+18 mln dokumentów_orange.png [2.76 KB]+18 mln dokumentów

+800 procesów_orange.png [7.90 KB]+800 procesów

Wypełnij formularz

*pole obowiązkowe