W dniach 26-27 lipca odbyła się konferencja EOIF GigaCon Summit 2023, której tematyka dotyczyła najnowszych technologii wspomagających obieg dokumentów i przetwarzanie informacji. Podczas tego wydarzenia wysłuchać można było wykładu pt. „Siła low-code, czyli jak szybko reagować na potrzeby naszego biznesu”, który wygłosili eksperci ds. cyfryzacji i budowania procesów biznesowych: Marcin Kandefer i Karol Floriańczyk.

Rozwiązania low-code budzą dzisiaj zainteresowanie wielu przedsiębiorstw, które chciałyby zwiększyć swoją efektywność. Warto jednak pamiętać, że technologia ta pozwala nie tylko na optymalizację procesów, ale także na znacznie szybsze reagowanie na nowe wyzwania pojawiające się na szybko zmieniającym się rynku. Właśnie tym tematem zajęli się nasi eksperci.

Aby wszyscy słuchacze mogli zdobyć jak najbardziej praktyczną wiedzę, prelegenci przygotowali case study pokazujące korzyści wynikające ze stosowania narzędzi low-code. Można było dowiedzieć się z niego, jak ogromny jest potencjał tej technologii oraz w jaki sposób można wykorzystać ją do łatwej produkcji aplikacji biznesowych i sprawnego wdrażania zmian w procesach i formularzach. Co bardzo nas cieszy, reakcje słuchaczy pokazały, że temat ten jest niezwykle ciekawy zarówno dla twórców oprogramowania, jak i przedsiębiorców wykorzystujących najnowsze technologie.

Ciągłe aktualizowanie branżowej wiedzy jest dla nas ważne, dlatego bardzo doceniamy to, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy zarówno uczestnikom, jak i organizatorom konferencji i liczymy, że w przyszłości będziemy mogli brać udział w równie interesujących przedsięwzięciach. Sprawdź podsumowanie konferencji na naszym profilu LinkedIn.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij