Nasi eksperci Marcin Kandefer oraz Karol Floriańczyk wygłosili prelekcję na odbywającym się 23 stycznia 2024roku spotkaniu Roadshow Online „Przyszłość bez papieru: optymalizacja obiegu dokumentów i digitalizacja danych”. LOGITO było także partnerem technologicznym wydarzenia.

Roadshow Online to organizowane przez BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.wydarzenie skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych optymalizacją procesów biznesowych. Tematem ostatniego spotkania, które odbyło się 23 stycznia, była „Przyszłość bez papieru: optymalizacja obiegu dokumentów i digitalizacja danych”.

Jako LOGITO jesteśmy zaangażowani w promowanie proekologicznych rozwiązań i technologii, które pozwalają podnosić produktywność pracy dzięki rezygnacji z papierowego obiegu dokumentów. Właśnie dlatego wyraziliśmy chęć wsparcia tego wydarzenia i zostaliśmy jego partnerem technologicznym.

Dodatkowo podczas spotkania nasi eksperci – Marcin Kandefer oraz Karol Floriańczyk – wygłosili prelekcję pt. „Robotyzacja i automatyzacja celem technologicznym firm produkcyjnych? Case study”. W jej trakcie omówili oni rolę technologii low-code w tworzeniu efektywnego obiegu dokumentów. Podzielili się także swoimi doświadczeniami dotyczącymi automatyzacji EOD w firmach produkcyjnych i udzielili związanych z tym praktycznych wskazówek.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację spotkania oraz jego uczestnikom. Z niecierpliwością czekamy na udział w podobnych wydarzeniach.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij