O systemie

LOGITO wprowadzi Twoją firmę w erę cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych.
Optymalizuj i zarządzaj jak nigdy dotąd. 

LOGITO wspiera cyfryzację Twojej organizacji

 

Platforma LOGITO istnieje na rynku od blisko 20 lat. Wywodzi się z aplikacji dedykowanej typu DMS (Document Management System) / EOD (Elektroniczny Obieg Dokumentów). Aplikacja ta miała umożliwić jednemu z naszych pierwszych Klientów zarządzanie dokumentacją w lokalnym organie administracyjnym.

W kolejnych latach platforma rozwijała się dynamicznie, podążając za zmieniającymi się potrzebami Klientów, ale i możliwościami, jakie dawała nam technologia.

Z czasem zaprojektowaliśmy liczne moduły funkcjonalne dedykowane wybranym obszarom zarządzania organizacją. W ten sposób system zaczął wspierać niemal wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. Począwszy od obiegu faktur, elektronicznych wniosków urlopowych, wsparcia pracy zdalnej (LOGITO Tracker), poprzez zaawansowane integracje z oprogramowaniem ERP czy WMS, aż po projekty biznesowe odpowiedzialne za holistyczne zarządzanie organizacjami.

Dziś LOGITO jest kompleksowym rozwiązaniem workflow, które wykorzystuje między innymi technologię Low-Code i BPMN, po to, aby realnie wspierać rozwój organizacji.

 

GRUPA Ideo (tło).webp [9.94 KB]
Platforma LOGITO jest produktem stworzonym przez spółkę celową Logito Sp. z o.o., która wchodzi w skład grupy Ideo. Za dystrybucję i wdrażanie platformy odpowiada Ideo Sp. z o.o.

Zapoznaj się z innymi produktami grupy Ideo:
https://www.ideo.pl/firma/o-nas/grupa-ideo/

 

Jesteśmy członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej!

 

 e-Izba logo.webp [17.00 KB]

Nasza marka, od początku swojego istnienia, nieustannie dąży do doskonalenia procesów cyfryzacji przedsiębiorstw. Dlatego dołączyliśmy do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej – kluczowej organizacji zrzeszającej liderów w dziedzinie cyfryzacji.

To nie tylko potwierdzenie naszej pozycji w świecie cyfryzacji, ale przede wszystkim szereg korzyści dla naszych klientów. Dzięki członkostwu w e-Izbie uzyskujemy dostęp do najświeższych treści merytorycznych oraz możliwość wymiany doświadczeń 
z innymi liderami branży. To także przede wszystkim szansa na dalszy rozwój i dostosowywanie naszych rozwiązań do aktualnych potrzeb rynku. Razem z e-Izbą, tworzymy, w której każdy może być częścią rewolucji cyfrowej. 

 

Rozwój platformy

 

Na przestrzeni blisko 20 lat zrealizowaliśmy wizję polskiego rozwiązania klasy EOD, które umożliwia przedsiębiorcom dostęp do dokumentacji w formie cyfrowej, uporządkowanej i scentralizowanej. LOGITO pozwala na holistyczne zarządzanie oraz monitorowanie procesów w każdej organizacji.

Oto historia najważniejszych kamieni milowych, jakie zrealizowaliśmy podczas rozwoju LOGITO.

 • 2001 – Koncepcja platformy do zarządzania i ewidencjonowania dokumentacji w postaci elektronicznej
 • 2002 – Start projektu platformy LOGITO w technologii Microsoft .NET
 • 2002 – Pierwszy projekt dla Urzędu Gminy Boguchwała
 • 2002 – DEMO platformy LOGITO
 • 2003 – Powstanie Działu R&D
 • 2006 – Nawiązanie długofalowej współpracy z firmą Śnieżka S.A.
 • 2007 – Pierwsze wdrożenie LOGITO w języku angielskim
 • 2018 – Nowa wersja platformy, przygotowanie RoadMap na kolejne lata
 • 2019 – Zaprojektowanie rozwiązania opartego na BPMN: LOGITO kreator procesów workflow
 • 2021 – Nowa odsłona strony www LOGITO
 • 2022 – Nowa wersja platformy wykorzystująca narzędzia Low-Code do optymalizacji procesu administracji systemem

 

Nieustannie rozwijamy nasze usługi i pomagamy polskim firmom czerpać maksymalne korzyści z technologii i innowacji w sektorze IT. Posiadamy bogatą gamę modułów, z czego zdecydowana część to systemy informatyczne dedykowane naszym Klientom.

 

Oferowane moduły znajdziesz w zakładce Moduły systemu.

 

Poznaj zespół wdrożeniowy LOGITO

 

Platforma LOGITO to oprogramowanie, które powstało jako odpowiedź na potrzeby biznesowe rynku, ale również z idei i pasji naszych pracowników. Praca zespołowa,
determinacja oraz umiejętności każdego z członków zespołu umożliwiły jej sprawny rozwój. Taką samą zasadą kierujemy się przy współpracy z naszymi Klientami.

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści i eksperci we własnych dziedzinach, takich jak np.:

 • projektowanie BPMN dedykowanych rozwiązań,
 • zarządzanie projektami,
 • zasady wdrożenia,
 • programowanie,
 • analiza danych,
 • testowanie aplikacji
 • integracja systemów,
 • hosting.

Praca nad rozwiązaniami dedykowanymi wymaga od nas nieustannego pozyskiwania nowej wiedzy i testowania nowych technologii IT w praktyce. Wiąże się to z pozostaniem
elastycznym, ale i kreatywnym wobec wyzwań Klientów.

Rozwój jest wpisany w naszą codzienną pracę. Dostarczamy Klientom solidne narzędzia rozwiązujące konkretne problemy, a także sprzyjamy ich dalszemu wzrostowi. Wybierając system LOGITO, inwestujesz we własny rozwój i zyskujesz przewagę konkurencyjną.

 

Naszym największym atutem jest profesjonalizm

 

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, myślący nieszablonowo i poszukujący nowych wyzwań. To profesjonaliści w dziedzinie technologii informatycznych. Dzięki bogatej wiedzy
i doświadczeniu nasi specjaliści nieustannie pracują nad rozwojem oferowanych produktów i rozwiązań.

Głównym celem, oferowanych przez nas usług jest wsparcie dla procesów biznesowych poprzez:

 • Zwiększenie efektywności zarządzania przepływem informacji oraz obiegu dokumentów
 • Poprawę obsługi zamówień
 • Podnoszenie jakości obsługi klienta
 • Umożliwienie zarządzania wiedzą w organizacji
 • Usprawnienie komunikacji wewnętrznej w firmie

Nieodłącznym elementem naszej pracy jest projektowanie elastycznych rozwiązań. Priorytetem jest współpraca z klientami, dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb oraz szybko zmieniających się wymogów rynku oprogramowania IT.

Klientom oprócz konkretnego rozwiązania oferujemy również ciągły rozwój zaprojektowanego narzędzia biznesowego. Na bieżąco analizujemy potrzeby naszych klientów.

Wprowadzamy funkcjonalności zapewniające pełną elastyczność w doborze poszczególnych rozwiązań. Naszym celem jest bowiem przede wszystkim ułatwienie funkcjonowania Twojej firmy. Ponadto naszą ofertę uzupełniają usługi utrzymania systemów na serwerach w bezpiecznym centrum hostingowym.

 

 

Rekomendacja Microsoft

 

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Klienta i jego potrzeby. Chcąc jak najlepiej realizować powierzone nam projekty, stale rozwijamy dział zajmujący się tworzeniem oprogramowania. Posiadane kompetencje pozwalają nam na realizację nawet najbardziej rozbudowanych projektów. 

 

 microsoft_gold

Posiadamy tytuł Microsoft Gold Certified Partner w kompetencji ISV/Software Solutions – najwyższe uprawnienie, które Microsoft przyznaje swoim Partnerom biznesowym. To wyraz uznania dla naszych kompetencji, doświadczenia oraz poziomu usług oferowanych klientom. Uzyskanie certyfikatu gwarantuje zespołowi LOGITO m.in. dostęp do zasobów i technologii Microsoft oraz umożliwia wsparcie techniczne, marketingowe oraz biznesowe. To wyróżnienie pozwala nam na rozwój naszych produktów: systemów intranetowych, ekstranetowych, narzędzi do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów, a także aplikacji dedykowanych.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij