Wewnętrzny system informacyjny

mPunkt Polska SA

 

mPunkt Polska SA świadczyło usługi w zakresie branży telekomunikacyjnej klientom w Polsce. Ponad 200 placówek na terenie całego kraju umożliwiało pozyskanie takich usług jak umowy abonamentowa, ubezpieczenia czy kupna akcesoriów i telefonu komórkowego. Dodatkowo, mPunkt oferował sprzedaż online za pomocą własnego sklepu internetowego oraz przez telefon, jak i był partnerem takich firm jak Polkomtel S.A (sieci Plus). Od 2011 roku spółka stała się częścią spółki Cyfrowy Polsat S.A. (obecnie Polsat Box).

Wewnętrzny system informacyjny dla mpunkt

 

Zarys projektu

 

Aby usprawnić proces wymiany informacji oraz poprawić organizację pracy w rozproszonych jednostkach sieci, stworzony został system łączący w sobie cechy intranetu i systemu obiegu dokumentów i informacji.

 

Realizacja oraz cele projektu

 

Portal intranetowy zaprojektowany dla mPunkt został wykonany w oparciu o nasze autorskie systemy: Edito CMS oraz Logito. System Logito pozwolił na wdrożenie w Intranecie m.in. takich funkcjonalności, jak:

Natomiast wśród najciekawszych modułów zaimplementowanych w Intranecie dzięki systemowi Edito CMS można wymienić:

  • Aktualności
  • Newsletter
  • Galerie
  • Kreator ankiet
  • Ogłoszenia
  • Forum

Ponadto wdrożony Intranet został zintegrowany z usługą Active Directory dzięki czemu ułatwione jest użytkowanie systemu oraz zarządzanie jego użytkownikami. Z systemu korzysta około 1000 osób.

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij